3Dexpo

  • Největší přehlídka cenově dostupných 3D tiskáren, skenerů a tiskových materiálů na jednom místě.
  • Nejzkušenější odborníci k dispozici pro vaše dotazy a konzultace.
  • Velký srovnávací test – „Souboj 3D tiskáren“, který jinde neuvidíte.
  • Bohatý doprovodný program.
  • Možnost nákupu za zvýhodněné 3Dexpo ceny.
  • Pro registrované účastníky vstup zdarma.

Po velmi úspěšném loňském ročníku, který během tří dnů navštívilo přes 3000 neregistrovaných a bezmála 700 registrovaných návštěvníků, kteří shlédli expozice 20 vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do třetí sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo Praha v Letňanech v termínu 10. až 13. května 2016. K dispozici bude 500 m2 výstavní plochy, což je více než 2násobek loňského prostoru, a dalších 100 m2 pro doprovodný program.

Na veletrhu 3Dexpo se představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Na odborné konferenci se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zkázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další.

Bohatý doprovodný program letošního ročníku umožňuje větší zapojení návštěvníků. Jsou připraveny samostatné workshopy. Kromě stavby 3D tiskárny, kdy si budete moci pod dohledem zkušených lektorů samostatně sestavit, zkalibrovat a následně odnést domů svou vlastní 3D tiskárnu, plánujeme i kurzy na téma 3D skenování, základy 3D tisku pro úplné začátečníky nebo 3D modelování a příprava dat pro 3D tisk. Nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají tiskárny různých výrobců s cílem zjistit, která z nich poskytuje nejlepší výsledky.

Veletrh 3Dexpo zahájí módní přehlídka, na které se představí kolekce oděvních doplňků a šperků vytvořených technologií 3D tisku od několika českých návrhářů.

I letos očekáváme účast stovek registrovaných návštěvníků na 3Dexpo, které navíc doplní tisíce návštěvníků souběžně probíhajícího souboru jarních průmyslových veletrhů