Poradenství 3D tisku

Služby spolku 3D Aréna jsou určeny nejen jeho členům, ale i široké veřejnosti se zájmem o technologie 3D tisku.

Nosíte v hlavě nápad na realizaci inovativní myšlenky, kterou potřebujete zhmotnit? Máte alespoň základní představu o tom, co by to mělo dělat a jak by to mělo vypadat?

Sami si na realizaci netroufáte nebo na to nemáte lidi a hledáte někoho, kdo vám pomůže aby se váš nápad z pouhé myšlenky dovedl do konkrétního návrhu? A z návrhu pak i do výroby?

Dáme konkrétní podobu vašemu nápadu a poradíme vám, jak začít s výrobou hotového výrobku. Využijte naše bohaté know-how ve formě poradenství na míru.

Chcete si pořídit 3D tiskárnu, ale nevíte, co od ní můžete očekávat? Koupili jste si stavebnici 3D tiskárny, ale netroufáte si na její stavbu? Máte již doma 3D tiskárnu, ale potřebujete pomoc s jejím nastavením nebo se na ní něco porouchalo?

Obraťte se nás, rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné 3D tiskárny nebo se sestavením zakoupené stavebnice, případně zajistíme opravu porouchané 3D tiskárny.

  • Hledáte pomoc s nastavením parametrů programu pro slicování (přípravu GCODE)?
  • Hledáte vhodný tiskový materiál pro tiskárnu s technologií tisku FFF/FDM?
  • Potřebujete vymodelovat nebo vytisknout náhradní součástku?

Škola 3D tisku – OpenSCAD pro začátečníky

Pokud je alespoň jedna z odpovědí na výše uvedené otázky kladná, pak jste na správném místě! Jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi se stavbou, projektováním a seřizováním 3D tiskáren mnohých značek a rádi Vám s tou Vaší pomůžeme. Kromě toho Vám můžeme pomoc s modelováním a prototypováním náhradních dílů, krabiček, doplňkových komponent a následně je i vytisknout.

Termíny a cena Školy 3D tisku (Aktuálně volné termíny)

Toto půldenní školení probíhá každé druhé úterý v měsíci od 14:00 do 18:00 v sídle našeho spolku. Cena: již od 0,- Kč na osobu! Kapacita školení je omezena na maximálně 6 osob.