3Dexpo 2023

Srdečně Vás zveme na 8. ročník, který se uskuteční v termínu od 25. do 27. dubna 2023.

Po loňském velmi skromném ročníku, který se uskutečnil po dvouleté odmlce kvůli opatřením proti šíření covidu, se vracíme v plné síle, v plném nasazení a s cílem uspořádat opět plnohodnotné 3Dexpo na jaké jsou naši vystavovatelé i návštěvníci zvyklí.

Vracíme se zpátky do haly č. 6, která nám zajistí samostatný, nikým nerušený a dostatečný prostor a budeme i blízko přednáškového sálu, kde se uskuteční celodenní odborná konference.

Na veletrhu 3Dexpo se opět představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Na již zmíněné souběžně pořádané odborné konferenci se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zakázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další. Program konference je stále ve stádiu příprav a témata jsou stále předmětem jednání s přednášejícími.

Na shledání s vámi se těší celý organizační tým 3D Arény.